Loading color scheme

O firmie

Electrons to polski producent oraz dystrybutor monitorów i komputerów, który posiada wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w dziedzinie elektroniki przemysłowej i multimedialnej. Nasze produkty odznacza przede wszystkim wytrzymałość – zarówno pod kątem wieloletniego użytkowania, jak również eksploatacji w trudnych, czasem ekstremalnych warunkach.

Zapewniamy najwyżej klasy wyposażenie, które pozwala na implementację technologii dotykowej na aktualnie eksploatowanych urządzeniach, jak również zapewniamy wdrożenie nowych, kompleksowych rozwiązań mających na celu usprawnienie sterowania produkcją oraz uproszczenie procesu komunikacji z klientem. Nasza firma dzięki szerokiej ofercie innowacyjnych produktów dynamicznie się rozwija, przez co stale poszerzamy portfolio naszych projektów zdobywając nowe, cenne doświadczenie. W polityce naszego rozwoju staramy się dokładnie analizować aktualne trendy rynkowe nieprzerwanie prowadząc pracę badawcze nad rozwojem naszych produktów.

 

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

  • monitory przemysłowe;
  • nakładki dotykowe i folie pojemnościowe;
  • komputery przemysłowe (panelowe, mini PC oraz OPS);
  • klawiatury przemysłowe;
  • przemysłowe urządzenia wskazujące.

 

Electrons – jako firmie która swoją pozycję buduje na nowoczesnej, wytrzymałej i niezawodnej technologii – przyjęliśmy wizję, w której swój dalszy rozwój opieramy na wdrażaniu najnowszych rozwiązań. Będziemy starać rozwijać nasz asortyment, równocześnie wkraczając na nowe obszary rynku – w Polsce i za granicą.